lunaSchwank

Ceramiczny promiennik ciepła lunaSchawnk jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania powierzchni zewnętrznych, ogródków, tarasów restauracyjnych
i kawiarnianych. LunaSchawnk bardzo dobrze sprawdzi się w obszarach przybrzeżnych i wietrznych, dzięki unikalnemu systemowi WindSecure. Promiennik ceramiczny lunaSchwank montowany jest na ścianie lub opcjonalnie na suficie przez co nie zabiera miejsca na tarasie w porównaniu do konwencjonalnych grzybów grzewczych.

Kolejną zaletą ogrzewacza tarasowego firmy Schawnk jest oszczędność energii na poziomie średnio 62%, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii podczerwieni. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie nawet na dużych tarasach bez wydzielonych gorących punktów.

2-stopniowa modulacja umożliwia obniżenie temperatury ogrzewania o połowę, zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie komfortu obsługi klienta.
Promiennik LunaSchwank zasilany jest gazem ziemnym, co w znacznym stopniu ułatwią obsługę urządzenia, ponieważ nie wymaga wymiany butli z gazem. Jednak w przypadku braku instalacji gazowej lub braku możliwości jej zainstalowania, może być również podłączony do butli z propanem lub butanem.